(VIDEO) Arsenal ubjedljiv protiv Barselone

Fudbaleri Arsenala su noćas ubjedljivo sa 5:3 savladali ekipu Barselone u prijateljskoj utakmici odigranoj u Los Anđelesu.

Barselona je bila ta koja je prva povela golom Roberta Levandovskog u 7. minutu, a šest minuta kasnije je izjednačenje Arsenalu donio Bukajo Saka.

Katalonski tim je još jednom poveo u 34. minutu kada je Rafinja bio precizan, a u finišu prvog poluvremena “Tobdžije” su golom Kaija Haverca izjenačile na 2:2 i tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme.

U drugom poluvremenu je uslijedila dominacija Arsenala, koji je pogocima Leandra Trosara poveo sa 4:2, Feran Tores je u 88. minutu smanjio na 4:3, a konačnih 5:3 postavio je Fabio Vieira u 90. minutu.