Borac u nokdaunu: Zvijezda 09 vodi u Banjaluci

Zvijezda 09 vodi sa 2:1 nakon prvih 45 minuta na Gradskom stadionu u Banjaluci u okviru šestog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Nakon nešto “siromašnijeg” uvodnog dijela meča, gdje je su oba tima imala po nekoliko manjih šansi, ali bez udarca na gol, nakon pola sata igre gosti iz Etno Sela Stanišići stigli su do vođstva.

Igrao se 29. minut kada je Emanulah Blažević sjajno probio po desnoj strani i centrirao, a onda se lopta odbila od jednog igrača Borca na nogu Petra Karaklajića koji pogađa za 1:0.

Samo desetak minuta kasnije Zvijezda 09 je udvostručila prednost. Ovoga puta je pogodio Kajode Saliman na asistenciju Godsvila Vadzea za totalni šok u Banjaluci.

U nastavku je Borac uhvatio zalet i uspio da smanji rezultat do kraja prvog poluvremena, a strijelac pogotka za Banjalučane bio je Jakov Blagaić. Nema sumnje, očekuje nas vrlo zanimljivo i drugo poluvrijeme.