Ludnica na Stemford Bridžu, Kazemiro donio bod Junajtedu

Čelsi i Mančester junajted su u okviru 13. kola Premijer lige Engleske na Stemford Bridžu odigrali neriješeno, 1:1.

Plavci su sada četvrti na tabeli sa 21 bodom, dok su Crveni đavoli poziciju ispod sa 20.

Mančester junajted je imao nešto više prilika u prvom dijelu, međutim Kepa je bio uspješniji od Markusa Rašforda i Brune Fernandeša, pa se na veliki odmor otišlo bez golova.

Čelsi je zaigrao dosta bolje u drugom poluvremenu, a do vođstva je došao u 87. minutu, kada je Žoržinjo bio precizan iz jedanaesterca.

Činilo se da će bodovi ostati u Londonu, no gosti su ipak uspjeli doći do poravnanja. Kazemiro je u sudijskoj nadoknadi glavom savladao Kepu, tako da je konačan ishod susreta ostao 1:1.

U narednom kolu, Čelsi će igrati protiv Brajtona u gostima, a Mančester junajted na svom terenu dočekuje Vest Hem.