Real Madrid ponizio Barselonu

Real Madrid je potpuno ponizio Barselonu u revanšu polufinala Kupa Kralja pobijedivši je 4:0, čime su više nego neutralisali poraz iz prve utakmice od 1:0.

Nije bilo šansi u prvom poluvremenu, sve do nadoknade kada je Real Madrid stigao do prednosti, a lako je moglo biti obratno. Barsa, odnosno Robert Levandovski, je promašila veliku šansu, a onda je Vinisijus Žunior donio prednost Realu.

Poslije pet minuta igre u nastavku, Real je uduplao prednost. Luka Modrić je dodao do Benzeme, a on postigao prekrasan pogodak poslije prodora. Osam minuta kasnije, Benzema je postigao gol iz penala i svoj drugi na utakmici, ali već tada nulirao šanse Barselone.

Nastavio je Real Madrid da dominirao, a u 81. minuti poniženje. Novi gol Benzeme za het-trik i ogromnih 4:0 za Real Madrid.

Tim rezultatom je završen susret, a Real Madrid se plasirao u finale gdje će igrati protiv Osasune.