TSC ponizio Partizan: Debakl crno-bijelih za prekid pobjedničkog niza

TSC je nanio jedan od najbolnijih poraza Partizanu u posljednje vrijeme, s obzirom da su ih na stadionu “JNA” savladali sa ogromnih 4:0 u 16. kolu Superlige Srbije.

Već na startu je viđen nevjerovatan gol gostiju. Golman Partizana Aleksandar Jovanović nije dobro procijenio let lopte koju je iz kornera uputio Aleksandar Ćirković i tako je TSC došao do vođstva od 1:0 u trećem minutu utakmice.

Za Partizan su večeras korneri bili kobni, a već u 11. minutu TSC je uduplao prednost. Ivan Milosavljević je izveo korner, a još jednom je domaća odbrana zakazala, a mrežu zatresao Nemanja Stojić za 2:0. U 33. minutu TSC postiže još jedan gol nakon prekida, a ovoga puta precizan je bio Milan Radin, te se rezultatom 3:0 otišlo na poluvrijeme.

Agonija za Partizan se nastavila i u drugom poluvremenu. Već u 50. minutu Uroš Milovanović je povisio prednost na 4:0, a u finišu meča su TSC-u poništena čak dva pogotka zbog ofsajda, pa se može reći da je Partizan i dobro prošao na ovom meču.

TSC je tako prekinuo niz Partizana od 13 uzastopnih pobjeda – i to na kakav način. Crno-bijeli su i dalje prvoplasirana ekipa Superlige sa 40 bodova, ali sada sa samo tri boda više u odnosu na Crvenu zvezde, dok je TSC na trećem mjestu sa 26 osvojenih bodova.