(VIDEO) Marin Galić nakon derbija skinuo parolu koju su Horde Zla ostavile na Grbavici

Juče je na Grbavici odigran Vječiti derbi između Željezničara i Sarajeva.

Završen je bez pobjednika, rezultatom 0:0, ali sa tri crvena kartona. Prvo su domaći fudbaleri ostali bez Amera Hiroša u 19. minuti, potom je u finišu prvog dijela i Edin Cocalić dobio crveni karton.

Svi su mislili da će Sarajevo sa dva igrača više igrati drugo poluvrijeme, ali je u tunelu crveni karton dobio Slaviša Radović.

Iako nije bilo golova, atmosfera na derbiju ponovo je bila na visokom nivou. Za razliku od prošlog, ovaj put na stadionu su bili navijači oba tima.

Jednu od parola gostujući navijači odlučili su ostaviti na Grbavici, a na njoj je pisalo: “Nek’ vas se plaši Serija B”.

Junak prošlog derbija Marin Galić nakon utakmice odlučio je skinuti tu parolu.

Željezničar u narednom kolu gostuje Posušju.

Uoči tog susreta, Plavi se nalazi na 11. poziciji Premijer lige sa 27 bodova, isto koliko imaju Igman i Tuzla siti, a jedan manje od GOŠK-a.