Bez golova u prvom dijelu meča između Veleža i GOŠK-a

Nakon prvih 45 minuta, nema pogodaka na meču 2. kola Premijer lige BiH između Veleža i GOŠK-a.

Uvodne minute su protekle bez previše uzbuđenja, a potom je Velež preuzeo inicijativu.

Adnan Džafić je u devetom minutu centrirao, a Tarik Šikalo je loše šutirao glavom. Mostarci su nastavili u boljem ritmu, a novu dobru šansu su imali u 26. minutu, kada je Adnan Bobić odbranio udarac Alena Krajnca.

Iz kornera u narednom napadu, Šikalo ponovo nije bio dovoljno precizan glavom. Nedugo zatim, Džafić i Krajnc su se spetljali u blizini peterca gostiju, pa ni tada nije bilo pogotka.

GOŠK je zaprijetio na drugoj strani u 30. minutu. Nihad Šero je iskoristio grešku protivnika, a potom je pokušao prebaciti Osmana Hadžikića, međutim čuvar mreže Veleža je spasio svoj tim.

Do kraja prvog poluvremena, nije bilo promjena rezultata pa se na veliki odmor otišlo sa 0:0.