Budimir: "Za ovu pobjedu je potrošeno jako puno borbe i energije"

Široki Brijeg je u okviru 10. kola Premijer lige BiH na Pecari savladao Igman sa 1:0.

Marijan Budimir, trener Širokobriježana, poslije utakmice je izjavio sljedeće:

“Želim čestitati mojim igračima na pobjedi, dali su zadnji atom snage. Jako puno borbe i energije je potrošeno za ovu pobjedu. Opet smo napravili neke tehničke greške, morali smo nešto i preskakati, jer nije lako kontrolisati loptu na terenu. Znali smo da će Igman igrati jedan srednji blok i čekati prilike iz kontre, polukontre. Mislim da smo to dobro kontrolisali.

Znali smo da su dosta golova primili na način na koji su i danas primili. Međutim, ono što mi nije drago je da smo četiri-pet puta došli u odličnu situaciju za podvaliti, za pucati i odgađamo. U nastavku su gosti ušli s više rizika. Nisu imali što izgubiti, mi smo se više orijentirali na tranziciju. Sretni smo što smo osvojili tri boda nakon dva poraza, a Igmanu želim svu sreću u nastavku prvenstva”.

U narednom kolu, Široki Brijeg će igrati protiv Sloge Meridian u gostima.