Omladinci Crvene zvezde i Dinama slavili u Ligi šampiona

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u drugom kolu omladinske Lige šampiona ekipu Jang Bojsa sa 2:1, dok je istim rezultatom Dinamo bio bolji od Bašakšehira.

Nakon poraza od Mančester sitija, tim Nenada Milijaša je ostvario pobjedu na domaćem terenu protiv Jang Bojsa od 2:1. Nakon ubačaja Koste Nedeljkovića, Novak Gojkov je bio na pravom mjestu i u 73. minutu je doveo domaćina u vođstvo. Onda je Jovan Mijatović nakon prodora uspio da predribla i golmana za 2:0 u 86. minutu. Konačnih 2:1 postavio je Ugo Para u 90. minutu.

Fudbaleri Dinama su kod kuće savladali Bašahšehir iz Turske sa 2:1. Prvi gol je djelo Borne Graonića u 54. minutu, a samo četiri minuta kasnije Dinamo je ostao s igračem manje. Batuhan Čelik je u 73. minutu promašio penal, da bi Hamza Gureler izjednačio na 1:1 minut kasnije. Iako su imali deset igrača, domaći fudbaleri su stigli do pobjede preko Vita Čaića u 82. minutu.