(VIDEO) Goleada u Belgiji, remi Betisa i Rome

Fudbaleri Rojal Uniona i Brage remizirali su 3:3 u četvrtom kolu Lige Evrope, dok su Fejnord i Mitdjiland odigrali 2:2, a Betis i Roma 1:1.

Najviše golova večeras apsolutno je viđeno u duelu Rojal Uniona i Brage i to čak šest (3:3). Sva tri gola za Bragu postigao je Vitinja i to u 15, 36 i 41. minutu, a jedino se između njegovih golova umiješao Viktor Bonifejs za 1:1 u 20. minutu. Dante Vanzir je smanjio na 3:2 u 49. minutu, a drugim golom Bonifejs je u 62. minutu izjednačio na 3:3.

Dosta golova je viđeno i u Holandiji gdje su Fejnord i Midtjiland odigrali 2:2. Emiliano Martinez je doveo goste u prednost od 1:0 u 16. minutu i onda je Kvinten Timber izjednačio na 1:1 u 32. minutu. David Hancko je preokrenuo na 2:1 u 48. minutu, a konačnih 2:2 je postavio Erik Sviatčenko u 59. minutu.

Utakmica koja je privukla najviše pažnje je ona između Betisa i Rome, a Serhio Kanales je doveo domaće u prednost od 1:0 u 34. minutu. Roma je izjednačila pred kraj prvog poluvremena, ali je gol Andree Belotija poništen zbog ofsajda. Ipak isti igrač je u 53. minutu dobio loptu od Medija Kamare i lako je gurnuo u mrežu za 1:1.