Brentford pobijedio Totenhem u gostima

Brentford je savladao kao gost Totenhem rezultatom 3:1 u 37. kolu Premijer lige.

Totenhem je odavno ostao bez mogućnosti za plasman u Ligu šampiona naredne sezone, a danas su im bila potrebna tri boda kako bi se i dalje mogli nadati Ligi Evrope. Ipak, s porazom, Totenhem je svoje šanse i za Ligu konferencija sveo na minimum.

Najbolji strijelac Spursa sigurno razmišlja kako je davno trebao napustiti londonski klub, pošto je najbolje godine karijere “potrošio”, a iza sebe nema nijedan trofej. On je i danas poveo Totenhem, pošto je u osmoj minuti postigao gol za prednost domaćeg tima.

U nastavku, potpuni preokret. Brentford je čak i bez Ajvana Tonija postigao tri gola u drugom poluvremenu i došao do tri boda. Brajan Mbeumo je u 50. i 62. minuti postigao golove za izjednačenje i vođstvo, a konačan rezultat djelo je Žoana Vise dvije minute prije kraja.

U posljednjem kolu Totenhem gostuje Lidsu, dok Brentford dočekuje Mančester siti.