(VIDEO) Ibrahimović u sudijskoj nadoknadi donio bod Milanu protiv Udinezea

Fudbaleri Udinezea i Milana odigrali su neriješeno 1:1 u 17. kolu italijanske Serije A.

Udineze je do prednosti protiv Milana stigao u 17. minutu utakmice kada je Beto istrčao ispred Majka Majnjana, ovaj uspio da interveniše, ali se lopta srećno vratila u noge Betu koji ju je potom zakucao u mrežu.

Dva minuta prije kraja prvog poluvremena Milan je mogao do izjednačenja, ali je Brahim Dijaz sa dvadesetak metara šutirao malo pokraj stative.

U drugom poluvremenu ritam utakmice je opao, a Beto je u 83. minutu mogao otkloniti sve dileme oko pitanja pobjednika nakon što je nanizao nekoliko igrača Milana, ali je bio zamalo neprecizan.

Bod Milanu donio je Zlatan Ibrahimović u 92. minutu utakmice kada je bio vrlo snalažljiv u kaznenom prostoru “Zebri” te loptu plasirao iza leđa Marka Silvestrija.

Udineze će u narednom kolu gostovati kod Kaljarija, dok će Milan u velikom derbiju biti domaćin Napoliju.