(VIDEO) Vlahović i Kostić prekinuli lošu seriju Juventusa

Fudbaleri Juventusa savladali su u 21. kolu italijanske Serije ekipu Salernitane sa 3:0.

Tim iz Torina prolazi kroz teške dane, oduzeto im je 15 bodova, a postoji mogućnost da im se oduzme još 20 čime bi bili veoma blizu ispadanja iz Serije A. Poslije poraza od Napolija i Monce, te remija sa Atalantom uspjeli su da upišu pobjedu na gostovanju Salernitani.

Do vođstva od 1:0 stigli su u 26. minutu kada su dobili penal, a siguran izvođač bio je Dušan Vlahović. Zatim je srpski reprezentativac u 45. minutu pronašao svog saigrača iz reprezentacije Filipa Kostića koji je matirao Giljerma Očou za 2:0.

Čim se krenulo u drugom poluvremenu Nikolo Fagoli je ukrao loptu na sredini terena, te je proigrao Vlahovića koji je sjajno sebi pronašao poziciju za šut i po drugi put je zatresao mrežu protivnika za 3:0. Do kraja više nije bilo puno uzbuđenja i tako je Juventus upisao novu pobjedu.

U narednom kolu Juventus dočekuje Fiorentinu, dok Salernitana gostuje Veroni.