Ljepša strana fudbala: Divne riječi iz Kosove poslije poraza od GOŠK-a

Fudbaleri Sim Bau-a poraženi su u desetom kolu Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine u gostima od ekipe GOŠK-a sa 2:1 i to nakon preokreta.

Imao je Sim Bau prednost od 1:0 nakon prvog poluvremena pogotkom Huseina Poturalića sa bijele tačke, ali su domaćini u nastavku golovima Luke Nižića i Nikole Dujakovića stigli do preokreta.

Iz gostujućeg tabora nisu bili razočarani nakon poraza, te su nakon meča putem svoje zvanične stranice uputili nekoliko lijepih riječi svojim današnjim protivnicima kao i službenim licima.

Čestitke domaćoj ekipi na današnjoj pobjedi, fer i korektnoj igri te na lijepom gostoprimstvu. Iskrene čestitke i službenim licima koja su svoj današnji posao odradili maksimalno korektno” – napisali su iz kluba iz Kosove.