Sloboda dva puta vodila, Podrinje se dva puta vraćalo

Fudbaleri Podrinja odigrali su neriješeno 2:2 protiv ekipe Slobode iz Mrkonjić Grada.

I pored dobre igre domaćina u prvom poluvremenu, ipak su gosti došli do prednosti u 28. minutu kada je mrežu Podrinja zatresao Slavko Anđelić za 1:0. Do kraja prvog dijela susreta Podrinje je imalo više od igre, ali se ipak na odmor otišlo sa minimalnom prednošću gostiju. U nastavku susreta vidjeli smo dosta uzbuđenja pred oba gola.

U 54. minutu domaći dolaze do izjednačenja, mrežu Mrkonjićana zatresao je Dušan Ristić za 1:1. Šest minuta kasnije, ponovo gosti dolaze do prednosti, Ilija Danilović Slobodu dovodi u vođstvo od 2:1. Radost gostiju nije dugo trajala, pa je glavni arbitar na utakmici Miroslav Bjelica iz Trnova u 67.minutu opravdano pokazao na bijelu tačku u korist domaćina.

Siguran egzekutor sa jedanaest metara bio je Ristić 2:2 kojem je ovo drugi pogodak na utakmici. Do kraja susreta Podrinje je nastojalo doći do pobjede, ali ih je u tome spriječila odlično organizovana odbrana gostiju, pa je na kraju podjela bodova više nego realna.

PODRINJE – SLOBODA (MG) 2:2 (0:1)

Strijelci: Ristić u 54, i 68. minutu (Podrinje), Anđelić u 28, Danilović u 60. minutu (Sloboda). Stadion: Podrinja u Janji. Gledalaca: 120. Sudija: Miroslav Bjelica (Trnovo) Žuti kartoni: Marković (Podrinje), Soldat, Vučković, Mitrić (Sloboda).

PODRINJE: Šito, Andrić 6, Bradarić, Jahić (od 89. minuta Tomić), Mitrašinović (od 46. minuta Savić), Božić, Alić (od 87. minuta Pantić), Ristić, Perković, Račanović (od 46. minuta Marković 6), Perić.

SLOBDA (MG): Stjepanović, Danilović, Soldat (od 74. minuta Guskić), Zekanović, Đukanović, Mitrić (od 80. minuta Pušić), Koprivica, Vučković, Anđelić (od 85. Minuta Hamzić), Živković, Gavrić.

Podrinje u narednom kolu gostuje Zvijezdi 09, dok će Sloboda u Mrkonjić Gradu ugostiti Slobodu iz Novog Grada