Inter vodi na poluvremenu: Handanovič skinuo mrtvu šansu Rome

Inter vodi na poluvremenu protiv Rome u okviru četrtfinala Kupa Italije sa rezultatom od 1:0.

Poveo je Inter veoma rano u meču i to golom bosanskohercegovačkog igrača Edina Džeke u drugoj minuti. Njemu je loptu odlično sa lijevog krila dodao Ivan Perišić,  a ovaj je majstorskom egzekucijom doveo svoj tim u prednost.

Uslijedio je jedan period zatišja gdje nije bilo mnogo prilika, a Inter je imao dosta veći posjed lopte i dobijao je dosta bitki na sredini terena “Đuzepe Meaca”.

Zatišje je trajalo sve do 19. minute kada je Roma stvorila odličnu šansu poslije nekoliko divnih dodavanja, od koji je jedno izbacilo Nikolu Zaniolo u situtaciju jedan na jedan, ali je na sreću Intera Samir Handanović bio pribran i odbranio je njegov šut.

Do kraja poluvremena nije bilo većih šansi i na odmor se otišlo sa vođstvom Intera koje je donio Džeko svojim golom na samom startu meča u Milanu.

Ukoliko mislite da će situacija ostati ista, odnosno da će Inter ostvariti pobjedu i tokom drugog poluvremana MeridianBet nudi kvotu od 1,22 dok je za neriješen rezultat 5,38, a ukoliko ste ambiciozni i igrate na određen rizik kvota da će Roma pobijediti na kraju regularnog toka meča je 15,74.