Lazović heroj Verone protiv Kremonezea

Reprezentativac Srbije Darko Lazović je bio heroj svoje Verone u pobjedi od 2:0 protiv Kremonezea u okviru 17. kola italijanske Serije A.

Verona je na svom terenu u okviru 17. kola italijanske Serije dočekala Kremonoze te u direktnom okršaju za opstanak u ligi savladala goste sa 2:0.

Samim tim, prvi gol za ekipu sa stadiona “Markantonio Bentegodi” je došao već u devetom minutu kada je brzonogi Jaja Kalon dodavanjem  pronašao Darka Lazovića.

Milan Duric Verona

Utakmica je nastavljena u znaku Verone koja je u 26. minutu nagrađena zbog upornosti, a pogodak je ponovo postigao srpski reprezentativac Lazović, ali ovoga puta na asistenciju Džoša Dojga.

Ispostaviće se na kraju da je drugim golom Lazovića i riješen ovaj duel, jer Kremoneze prosto nije imao igračke snage da se vrati iz ovakvog deficita.

Tako je Lazović postao heroj Verone te svom timu donio krucijalna tri boda, jer se oni trenutno nalaze u borbi sa opstanak, kao i poraženi Kremoneze.