(VIDEO) Liverpul nevjerovatnim preokretom nastavio šampionsku trku

Fudbaleri Liverpula pobjedili su Fulam sa 4:3 u 14. kolu Premijer lige Engleske.

Nevjerovatna utakmica na “Enfildu” i još jedan dokaz zbog čega je Premijer liga Engleske najbolja na svijetu. Sve je krenulo sjajnim golom Trent Aleksander Arnolda u 20. minutu iz slobodnog udarca.

Samo četiri minuta kasnije Hari Vilson je izjednačio na 1:1, da bi u 38. minutu Aleksis Mekalister postigao fenomenalan gol sa oko 25 metara za 2:1.

Nije se dugo čekalo na odgovor Fulama, pošto je Keni Tete izjednačio na 2:2 u trećem minutu sudijske nadoknade. U drugom poluvremenu Darvin Njunez je propustio dvije ogromne prilike, pa zatim jednu nije iskoristio i Mohamed Salah.

Kazna je uslijedila golom Bobija Rida za preokret Fulama u 80. minutu za 3:2. Djelovalo je da će Liverpul izgubiti, no prvo je Vataru Endo dao gol za 3:3 u 87. minutu, da bi se Aleksander Arnold pobrinuo za opšte ludilo i pobjedu Liverpula od 4:3 u 88. minutu.

U ostala dva meča u ovom terminu Čelsi je sa 3:2 bio bolji od Brajtona, dok su Vest Hem i Kristal Palas igrali 1:1, a Bornmut i Aston Vila 2:2.