Tatran dodao gas u drugom poluvremenu i pobjedom protiv Sloge otvorio Međunarodni Turnir Šampiona Doboj

Tatran iz Prešova, slovački rukometni klub otvorio je “Međunarodni Rukometni TV Turnir Šampiona Doboj” pobjedom protiv domaćina Sloge rezultatom 27:20.

Sloga je imala odličan rezultat i na poluvremenu vodila rezultatom 10:7, ali su gosti u nastavku preokrenuli i serijom od 9:0 došli do prednosti, a na kraju trijumfovali rezultatom 27:20.

U ekipi Sloge Stanko Stanković je odigrao dobru utakmicu i postigao šest pogodaka, a jedan manje postigao je Dušan Miličević. S druge strane u pobjedničkom Tatranu Marko Antl je bio tvorac pet golova. Briljirali su i golmani, Slogin Milutin Bogdanović imao je 11 odbrana, dok je s druge strane golman Tatrana Marko Kolodeti imao 14.

Posjeta prvog dana turnira bila je na visokom nivou, pa se spektakl očekuje i u nastavku dana kada igraju Celje i Vojvodina, te Zagreb-Sent Galen.

processed f8daf0c0 7fbf 422d 824e 430517ae0a1f 1ypQDzw2