(VIDEO) Juventus se namučio protiv Verone, ali stigao do trijumfa

Fudbaleri Juventusa došli su do trijumfa protiv Verone u 28. kolu Serije A.

Oni su pred svojim navijačima uz veliku muku došli do pobjede minimalnim rezultatom 1:0. Mučila se “Stara dama” da dođe do pogotka u prvom poluvremenu, što im nije uspjelo, ali jeste na otvaranju drugog poluvremena.

Igrao se 56. minut kada je uslijedila odlična timska akcija Juventusa. Lopta je došla do Manuela Lokatelia koji je odlično prograo Moisa Kina, kojem nije bilo pretjerano teško da zatrese mrežu Verone za 1:0, što će se ispostaviti i kao konačan rezultat.

Juventus je tako dođao do treće uzastopne pobjede i sada imaju 44 boda, tri manje u odnosu na šestoplasiranu Romu. Verona je, s druge strane, u zoni ispadanja sa 19 osvojenih bodova.

U narednom kolu Juventus će igrati protiv Lacija u gostima, dok će Verona na svom terenu dočekati Sasuolo.