Karačić: "Dva puta smo gubili i vraćali se, ali nismo sretni jer..."

Trener Posušja, Branko Karačić, dao je svoj komentar nakon remija protiv Zrinjskog u 12. kolu Premijer lige BiH.

Posušje i Zrinjski su odigrali 2:2 na Mokrom docu, a Branko Karačić je bio zadovoljan igrom svojih izabranika, iako su sigurno mogli i do tri boda, s obzirom da su Plemići drugo poluvrijeme igrali sa igračem manje.

“Sigurno kada igrate protiv dugogodišnjeg prvaka BiH, normalno da svaki rezultat u plusu mora pozitivno djelovati. Sigurno da je šok bio za nas na početku utakmice, gdje smo njima poklonili gol. Nakon toga smo došli u situaciju da je Zrinjski u nekoliko situacija bio u prilici da nas ‘nokautira’, ali se srećom to nije desilo. Dva puta smo gubili i dva puta se vraćali, što dokazuje da smo zaslužili taj bod, ali nismo sretni jer smo imali igrača više i tu sterilnu inicijativu u drugom poluvremenu nismo na kvalitetniji način odradili. Dinamična je utakmica bila, pogotovo u prvom dijelu, dobro je to bilo i za navijače, ali moramo biti sretni što smo šampionu uzeli bod. Nismo razočarali gledaoce u BiH” – rekao je Karačić nakon utakmice.

Posušje će u narednom kolu odmjeriti snage protiv Širokog Brijega na Pecari.